تخفیف‌های دوره «دور دنیا در 18 روز»

در این صفحه، چهار روش دسترسی به کد تخفیف 100% و روش‌های متنوعی برای دسترسی به کدهای تخفیف دیگر 90%، 80%، 75%، 60% و … ارائه شده است. برخی تخفیف‌های خاص دیگر نیز در کانال دوره به مرور اعلام خواهند شد و می‌توانید از طریق لینک‌های بالا یا پایین همین برگه در یکی از شبکه‌های جبهه مجاهدان بدون مرز عضو شوید.

برگزاری این دوره آموزشی-عملیاتی هزینه‌های زیادی برای برگزارکنندگان به همراه داشته است. با این وجود جهت حمایت از علاقه‌مندانی که توانایی پرداخت هزینه واقعی دوره را ندارند، به روش‌های گوناگون تخفیف‌هایی لحاظ شده است.

توجه به این نکته ضروری است که در صورتی که مشمول یکی از انواع تخفیف‌های ذکر شده در این بخش می‌شوید، اما توانایی مالی کافی برای پرداخت هزینه واقعی دوره را دارید بهتر است جهت حمایت از برگزارکنندگان دوره و کمک به تولید و انتشار محتواهای مشابه، از تخفیف مربوطه صرف نظر کرده و هزینه واقعی را پرداخت کنید.

لازم به ذکر است که هرگونه تقلب و دور زدن قوانین دوره در حوزه استفاده از کدهای تخفیف، موجب دِین شرعی خواهد بود.

نکته بسیار مهم: استفاده از همه تخفیف‌ها به صورت همزمان امکان‌پذیر نیست و صرفاً تخفیف انتشار تبلیغات(مورد اول در موارد پنجگانه ذیل) می‌تواند با دیگر تخفیف‌ها(موارد 1 تا 4) جمع شود.
اما کدهای تخفیف خاص با درصد تخفیف زیاد که از طریق پیامک‌ها و یا کانال‌هاو معرف‌ها به افراد خاصی ارسال شده است، با هیچ یک از تخفیفات حتی تخفیف انتشار تبلیغات قابل جمع نیست. 


1. تخفیف انتشار تبلیغات

در صورتی که پوستر دوره «دور دنیا در 18 روز» را در صفحات و کانال‌های خود در فضای مجازی منتشر کنید، می‌توانید از این تخفیف استفاده نمایید. بدین منظور با مراجعه به کانال‌های اطلاع رسانی جزئیات دوره(کلیک کنید) و دانلود پوستر و جزئیات دوره و یا با دریافت مستقیم پوستر(کلیک کنید) این دوره می توانید آن را در استوری اینستاگرام، پست‌های اینستاگرام یا کانال‌های خود در هر یک از پیام‌رسان‌ها منتشر نمایید و حتما جهت برخورداری از تخفیف، در هنگام استوری کردن در اینستاگرام با @mroshd_ir جبهه مجاهدان بدون مرز را تگ نموده و از هشتک #جبهه_مجاهدان_بدون_مرز نیز استفاده نمایید. پست‌ها نباید تا 4 روز و استوری‌ها نباید تا 24 ساعت حذف شوند تا مسئولان دوره قادر به بررسی صحت تبلیغات باشند.

پس از انتشار پوستر در کانال/صفحه خود یک اسکرین شات از این انتشار تهیه کنید تا در هنگام تکمیل فرم ثبت نام آن را بارگذاری کرده و به صورت خودکار از تخفیف انتشار تبلیغات بهره‌مند شوید.

با انتشار پوستر دور دنیا در 18 روز متناسب با تعداد اعضای کانال/صفحه خود می‌توانید از 30% تا 100% تخفیف دریافت نمایید.

2. تخفیف عموم دانشجویان و طلاب

همه دانشجویان و طلابی که هم اکنون مشغول به تحصیل هستند جهت شرکت در دوره «دور دنیا در 18 روز» می‌توانند از 25% تخفیف بهره‌مند گردند. برای دریافت این کد تخفیف دکمه زیر را کلیک کنید. استفاده از این کد برای افراد غیر، شرعا مجاز نیست.

3. تخفیف اعضای طرح ساهب

افرادی که در دوره اول و دوم طرح «سازماندهی و آموزش هسته‌های بین‌الملل(ساهب)» بسیج دانشجویی شرکت کرده‌اند متناسب با میزان فعالیت و حضورشان در برنامه‌های این طرح می‌توانند از 75% تا 100تخفیف بگیرند. کدهای تخفیف‌ ویژه این افراد از طریق پیامک برای ایشان ارسال خواهد شد. با این وجود در صورتی که شما از اعضای طرح ساهب 1 یا 2 هستید ولی هنوز کد تخفیفی دریافت نکرده‌اید می‌توانید با آیدی @iccbso_admin در پیام‌رسان بله در تماس باشید.

4. مسئولین و اعضای هسته‌های بین‌الملل نواحی و حوزه‌های بسیج دانشجویی

مسئولین و اعضای محترم هسته‌های بین‌الملل نواحی بسیج دانشجویی می‌توانند با تخفیف 100% و به صورت رایگان در دوره شرکت نموده و مسئولین و اعضای هسته‌های بین‌الملل دفاتر بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های سراسر کشور نیز می‌توانند 80% تخفیف دریافت نمایند. کدهای تخفیف‌ ویژه این افراد از طریق پیامک برای مسئولین هسته‌ها ارسال خواهد شد و اعضای فعال هسته‌ها می‌توانند کد را از مسئول خویش دریافت نمایند. با توجه به آن که تخفیف 80 درصدی اعضای هسته‌های بین‌الملل دانشگاه‌ها نیز با یک تبلیغ ساده در فضای مجازی(مورد اول همین صفحه) تبدیل به تخفیف 100% می‌شود، این بخش آورده مالی برای برگزارکنندگان دوره ندارد و صرفاً با هدف آموزش اعضای فعال هسته‌ها و مجبور شدن اعضا به ارتباط با مسئولین هسته‌ها طراحی شده است. صرفا مسئولین هسته‌ها در صورت عدم دریافت کد تخفیف می‌توانند با شماره‌های ذیل و صرفا به صورت پیامکی در تماس باشند:

برادران: 09378183823  و  خواهران: 09335181610

5. تخفیف تشکل‌های دانشجویی و طلبگی

دانشجویانی که از اعضای فعال تشکل‌های دانشجویی یا تشکل‌ها و موسسات مربوط به طلاب هستند و قصد شرکت در این دوره را دارند می‌توانند با تکمیل فرم زیر کد تخفیف 50% دریافت نمایند. همچنین کانال‌های رسمی هر تشکل دانشجویی که بیش از 50 عضو داشته باشد، می توانند با تبلیغ دوره در کانال خود، سه عدد کد تخفیف 100% برای اعضای خود دریافت نمایند. برای دریافت این کد تخفیف با ادمین کانال دوره در تماس باشید.